ממתקים בכמות גדולה

סיטונאי ממתקים

היכן כדאי לרכוש ממתקים בכמויות גדולות, ועוד כמה טיפים לרכישה נכונה ומתאימה של ממתקים לכל אירוע או מסיבה

מדפים מלאים בממתקים האהובים על הלקוחות אפשר למצוא היום בכל פיצוציה או חנות נוחות. אך אם מעוניינים לרכוש ממתקים בכמויות גדולות, לאירוע או למסיבה, מומלץ לעשות זאת בחנויות המציעות ממתקים בסיטונאות.

אחת הסיבות העיקריות לרכוש ממתקים בכמויות גדולות אצל חנות המוכרת בסיטונאות, היא המחיר. סביר להניח שמחירם של ממתקים בסיטונאות יהיה נמוך ממחיר הממתקים המוצעים בחנויות אחרות או אפילו בסופרמרקטים.

 

בנוסף, המבחר בחנויות המציעות ממתקים בסיטונאות יהיה רחב יותר ויאפשר לבצע את הרכישה במקום אחד.

לפני שמבצעים רכישה של ממתקים בכמויות גדולות, כדאי לחשב הכמות הדרושה. לאירוע של עד חמישים איש מומלץ לרכוש חמישה קילו ממתקים; לאירוע של בין חמישים למאה איש, מומלץ לרכוש עשרה קילו ממתקים; לאירוע של בין מאה למאה חמישים איש מומלץ לרכוש חמישה עשר קילו ממתקים; אם חוגגים אירוע של בין מאה חמישים למאתיים איש מומלץ לרכוש שמונה עשר קילו ממתקים; ולאירוע של למעלה ממאתיים איש כדאי לרכוש עשרים קילו ממתקים.  

חשוב להחליט על סוגי הממתקים ועל הצבעים. כדי ליצור מראה מרשים של בופה ממתקים, מומלץ לבחור בשניים או שלושה צבעים כדי ליצור סכמת צבעים מהוקצעת. כדאי לשלב ברשימת הממתקים מספר אפשרויות של ממתקים יוקרתיים, יחד עם ממתקים במחיר ממוצע ומגוון ממתקים במחיר זול. את הממתקים הזולים מומלץ למלא בכלים גדולים ואת הממתקים היקרים בכלים קטנים.

053-9345722