נרות בסיטונאות

כל אחד ואחת מאיתנו משתמשים לפחות פעם בשבוע בסוג כזה או אחר של נרות. חלקנו משתמש מדי שבוע בנרות שבת, אחרים משתמשים על בסיס קבוע בנרות זכרון ולהבדיל אלפי הבדלות יש לא מעט אשר משתמשים בנרות ליופי, לאווירה רומנטית וכמובן לריח טוב.

 

בישראל משתמשים מדי שנה בעשרות מיליוני נרות כאלו ואחרים, כאשר יש אלפי עסקים קטנים וגדולים אשר מוכרים את כל סוגי הנרות. אבל מה קורה אם אני רוצה כמות גדולה של נרות? מה אם אני בעל עסק ורוצה להתחיל למכור כל מיני סוגי נרות ורוצה לקנות אותם כמובן במחיר סיטונאי? בשביל זה אנחנו צריכים לקנות נרות בסיטונאות, ולכן יש לנו את סיטונאי הנרות, אשר מוכר במחיר הוגן נרות נשמה בסיטונאות, נרות הבדלה או נרות זכרון בסיטונאות.

 

רכישת נרות בסיטונאות

 

בדיוק כמו כל המוצרים האחרים במשק, גם בנושא הנרות יש לנו מספר סיטונאים אשר מוכרים את מרכולתם. כמובן שיש בארץ כמה מפעלים אשר מייצרים את מרבית הנרות, אולם רבים אחרים מייבאים את הנרות, בעיקר הנרות הדקורטיביים ונרות הריח ממדינות אחרות.

 

יש כל כך הרבה סוגי נרות, וכל אחד בוחר למכור, לייצר או לייבא את הסוגים המועדפים עליו. יש נרות שבת פשוטים, נרות הבדלה, נרות שמגיעים בתוך כוס (כוס מהודרת או כוס הכי פשוטה), נרות לשבת משמן זית מוצק, נרות באריזות קטנות או נרות באריזות ענק, נר התמיד וכמובן נרות לחנוכה.

 

סיטונאי נרות איכותי יכול לספק לכם כמעט את כל סוגי הנרות, במחיר הטוב ביותר. אם אתם מחפשים לרכוש נרות בכמות גדולים או נרות בסיטונאות, חברת מאדפ הדר היא הכתובת שלכם!

 

נרות נשמה בסיטונאות | נרות הבדלה בסיטונאות | נרות זכרון

נרות בסיטונאות

053-9345722