מדוע צריך סיטונאי ממתקים​

סיטונאי ממתקים

 

אחת ממשפחות המוצרים הנמכרות ביותר בישראל בכל החנויות והסופרמרקטים הם הממתקים. בישראל מאות סוגים של ממתקים, עם סוכר, ללא סוכר ועם הרבה מאד סוכר, ממתקים מתוקים, מלוחים ובמגוון טעמים כיד הדמיון הטובה. משפחת הממתקים מכרה בישראל בשנה האחרונה בסכום יוצא דופן של מעל לשני מיליארד שקלים.

 

?סיטונאי ממתקים - מי צריך?

 

במידה ואתם צרכנים אשר קונים ממתק או שניים לילדים מדי שבוע, המכולת השכונתית או הסופר הוא המקום שלכם. מצד שני, אם יש לכם חנות נוחות, מכולת או סופר או שאתם משתמשים בממתקים על בסיס קבוע עבור הלקוחות שלכם, אתם כבר צריכים סיטונאי ממתקים, אשר יאפשר לכם לרכוש מגוון עצום של סוגי ממתקים במחירים טובים הרבה יותר מאשר בשוק החופשי.

 

כאמור, בעלי חנויות קטנות (או גדולות כמובן), חייבים סיטונאי ממתקים. כמובן שגם כל מי שיש לו פיצוציה או קיוסק ומוכר ממתקים באלפי שקלים בחודש, ירוויח הרבה כסף אם יקנה את הממתקים מסיטונאי. בנוסף לאלו, יש בישראל אלפי מפעילים וחברות אשר מארגנות ימי הולדת, בר ובת מצוות ואירועים לילדים וצורכים ממתקים בכמויות גדולות. גם הם יחסכו הרבה כסף אם ירכשו את הממתקים מסיטונאי.

 

יתרונות הקנייה מסיטונאי ממתקים

 

מה היתרון ברכישה מסיטונאי ממתקים? היתרון הראשון והברור מאליו הוא כמובן במחיר. סיטונאי ממתקים יכול לארגן לכם מחירים הרבה יותר זולים מכל חנות או מפעל אחר.

יתרון נוסף הוא במגוון. סיטונאי הממתקים מחזיק במאות סוגים של ממתקים ממגוון רחב של חברות ובמגוון מחירים, מיקר מאד ועד ממתקים זולים ופשוטים. רק לבחור מתוך המגוון העצום של המוצרים בחוברת המוצרים של הסיטונאי.

 

יתרון נוסף הוא בזמינות. לסיטונאי ממתקים אמיתי ורציני יש מלאי של ממתקים והם זמינים לקבלה תוך יום או יומיים לכל היותר. אותו דבר כמובן לגבי הכמויות. בכל חנות או סופר יש כמות מאד מוגבלת של מוצרים. סיטונאי ממתקים יביא לכם מאות ואפילו אלפי יחידות של הממתק הנחשק שלכם.

 

לסיכום, סיטונאי ממתקים רציני יכול לספק מגוום עצום של ממתקים, בכמויות גדולות ובמחיר הזול ביותר בשוק.

לקריאה נוספת איך קונים ממתקים בסיטונאות 

 

​למאמר בנושא דגים טריים - לחץ כאן

053-9345722