למה כדאי לקנות מוצרי מזון בסיטונאות

כל זוג הורים המנהלים משק בית של משפחה עם ילדים יודעים היטב שקניות של מוצרי מזון לבית הן קניות יקרות אך שאין ברירה אלא לבצע אותן. המצב הכלכלי השורר במדינה בשנים האחרונות מביא את רוב רובן של המשפחות לבצע סקרי שוק יסודיים ומקיפים לפני כל קנייה שעליהן לבצע על מנת למצוא את המחיר הזול ביותר שניתן לשלם הן עבור פריט אחד והן עבור סל של מוצרי מזון בקנייה של כמה מאות שקלים המבצעים בדרך כלל פעם אחת כל שבוע. כיום כבר ידוע שהאפשרות הנוחה והזולה ביותר היא קנייה של מוצרי מזון בסיטונאות. לדוגמא ניתן לקנות ממתקים בסיטונאות אצל סיטונאי ממתקים למינהם בעיקר בבית מרובה ילדים 


כאשר אדם מסוים קונה מוצרי מזון בסיטונאות הוא יכול לקנות כמות יחידות גדולה של אותו הפריט ובעצם להרוויח פעמיים – פעם אחת במחיר שיהיה זול באופן יחס לקנייה של פחות יחידות מאותו המוצר ברשת קמעונאית רגילה שאינה סיטונאית, ופעם שנייה בכך שבזכות הכמות הגדולה שיקנה הוא יוכל כנראה לדלג על הקנייה הבאה של אותו פריט ולא יזדקק לקנות אותו בקנייה הבאה שיעשה, ואולי גם לא בזאת שלאחריה.


יתרון נוסף שניתן למצוא בסוכנות למוצרי מזון הוא הימצאות של מוצרים שונים הדומים לחלוטין למוצרים מקבילים של חברות גדולות ומוכרות, אך שמיוצרים על ידי חברות קטנות ואנונימיות. המחיר של פריטים אלו יהיה הרבה יותר נמוך, הטעם יהיה דומה עד זהה לחלוטין וגם כאן יהיו שני מרוויחים – הלקוח שקנה כמות גדולה במחיר נמוך והחברה המייצרת – שזוכה לחשיפה גדולה ולעוד ועוד לקוחות שיטעמו וישמרו לה אמונים בזכות המחיר הנמוך.


כאשר קונים מוצרי מזון בסיטונאות ניתן למצוא את אותם מוצרים שרגילים לקנות ממילא, אך באריזות גדולות הרבה יותר או במארזים של כמה וכמה יחידות במחיר אטרקטיבי ומשתלם, מה שלא נוכל למצוא בקנייה ברשת קמעונאית רגילה. אלה הסיבות שבגינן כדאי ומומלץ לקנות מוצרי מזון בסיטונאות. הרי כיום כל אחד רוצה לחסוך כמה שיותר כסף, או להוציא כמה שפחות. בדרך זו אפשר לחסוך לא מעט כסף.

לקריאה נוספת: מה זה השוק הסיטונאי ​

053-9345722