השוק הסיטונאי

יתרונות השוק הסיטונאי


בעלי מסעדות, בעלי סטנדים למכירת מיצים טריים, מוסדות גדולים ובעלי מסעדות. מה יש לכל אלו במשותף? התשובה לכך היא פשוטה – הם רוכשים את כל התוצרת הטרייה שלהם - הפירות והירקות, אצל הסיטונאים המובילים שבשוק.

חברות הסיטונאות הן החברות אשר מייבאות את התוצרת מחו"ל או מעבירה את התוצרת הישראלית מהחקלאים אל הקמעונאים השונים – בתי העסק, חנויות המכולת, רשתות השיווק הגדולות, ועוד. בארץ ישנם כמה שווקים סיטונאים טובים, בהם תוכלו ליהנות ממחירים תחרותיים מאוד ומשפע של תוצרת טרייה ואיכותית. אחד השווקים הפופולאריים ביותר נמצא באזור צריפין, אך כאמור ישנם שווקים כאלו בכל האזורים השונים בארץ.


למה לטרוח ולהגיע אל שוק סיטונאי?

 

רבים מכם בוודאי שואלים עכשיו את השאלה המאוד מתבקשת – מדוע בכלל לטרוח ולהגיע אל שוק סיטונאי? ובכן, הדבר עשוי להתאים לכם מכמה סיבות עיקריות. הסיבה העיקרת לרכישה של פירות או ירקות היישר מין המשווקים הסיטונאים היא שיש צורך בכמות גדולה של תוצרת. ומהי כמות גדולה? לפחות ארגז שלם מכל סוג שתרכשו. במילים אחרות, כאן זה לא המקום עבור מי שמחפש כמה בצלים ושלושה ארבעה גזרים למרק העוף של שבת. זהו המקום אליו מגיעים מי שקונה דרך קבע כמות נאה של תוצרת – מי שיש לו משפחה ברוכת ילדים, מי שטבעוני או צמחוני וצורך כמות גדולה של פירות וירקות, ומי שמתכנן אירוע משפחתי בבית וזקוק לתוצרת רבה. סיבות נוספות לרכישה כאן הם כמובן האיכות הגבוהה של התוצרת שתוכל לרכוש היא עדיין טרייה מאוד, והמחירים הנוחים.


ממי לקנות?

 

קחו בחשבון כי מרבית הסיטונאים לא ממש מורגלים ביחידים אשר מגיעים אליהם לרכוש תוצרת. יחד עם זאת, כדאי שתגעו שאתם לא הראשונים ובוודאי לא האחרונים אשר בוחרים לעשות כן. לכן תוכלו אמנם לצפות לכמה גבות מורמות בהתחלה, אבל ככל שילמדו להכיר אתכם, ככה היחס יהיה חם ואדיב יותר. על כל פנים, אל תתפתו לרכוש תוצרת טרייה אצל מי שמחמיץ לכם פנים באופן מיוחד או עושה לכם בעיות מכל סוג שהוא – יש מספיק סיטונאים בשוק לבחור מהם.

053-9345722