ממתקים בסיטונאות

אם אתם מתכננים אירוע גדול, וכבר סיימתם עם סידורים אחרים כמו הזמנת האורחים, פינוי הגינה והשכרת ציוד, כנראה שהגעתם לשלב האוכל. באירועים גדולים, מקובל היום מאוד להוסיף בר אקטיבי מיוחד שלא מכיל אלכוהול או שום משקה אחר למעשה. מדובר על בר ממתקים, שמציעים הכל החל מממתקי גומי, מרשמלו ומסטיקים ועד שוקולדים בצורות ופירות העונה לטבילה במפלי שוקולד. בר ממתקים משדרג בקלות כל אירוע מנחמד או נעים, למיוחד וכיפי. מפתיע לגלות שמאוד אפשרי ואפילו לא כל כך יקר להציב בר ממתקים בבית.

 

ממתקים בסיטונאות


אתם תמיד יכולים לחפש חברה שמציעה אטרקציות לאירועים, ולשכור בר ממתקים רגיל, אבל המחירים בדרך כלל לא יהיו נעימים לכיס ובנוסף, לא תוכלו לשמור את כל הממתקים שישארו (אם בכלל יישארו, הכוונה). כדי לחסוך כסף וזמן, ואולי להרוויח כמה שקיות עודפות של קליק, תוכלו לקנות ממתקים בסיטונאות. לא מדובר רק על שירות שמוצע לעסקים. קניית ממתקים בכמות סיטונאית אפשרית עבור כולם, החל ממתכנני המסיבות השאפתניים ועד לחנויות ולרשתות השיווק הגדולות. והיתרון, כמובן, הוא קניית כמות גדולה במחיר קטן.

 

סיטונאי ממתקים


מתי בפעם האחרונה קניתם שני קילו ממתקי גומי בטעם בננה? או שקית במשקל קילו של ג'לי בינס או מסטיק אבטיח? להסתובב באתרים של חברות ממתקים מסחריות זה ממש כמו... ממש כמו להיות ילד בחנות ממתקים. המבחר, כפי שניתן לתאר, גדול מאוד וכולל לא רק ממתקי גומי, שוקולדים ומסטיקים.

 

תוכלו למצוא גם ממתקים מלוחים של מותגים מוכרים, וגם מזון מהיר שמתאים לאירועים, כמו המבורגרים, נאצ'וס או צ'יפס. תוכלו להזמין גם מטבלים בכמות שתספיק לכל האורחים, וכך לארגן בקלות אירוע מושקע ומפנק בעצמכם.


לרוב, חברות שמוכרות ממתקים בסיטונאות לא מציבות רף מינימום לרכישה, כך שאתם יכולים לקנות חבילת מסטיקים אחת או מספיק ממתקים כדי להאכיל גן ילדים שלם. הכמויות הגדולות אומרות שתשלמו בדיוק כמו העסקים הגדולים: מחירים קטנים, קרובים מאוד למחירי העלות. ובתמורה תקבלו ממתקים לכל האורחים, ובעיקר לכם.

אם הגעת לפה, אולי אולי תעניין אותך הכתבה בנושא תעשיית המזון והממתקים. לכתבה המלאה לחץ כאן >>>

053-9345722